Potlač textilu
Bannery
Samolepky
Reklamné tabule
Polep výkladov
Polep automobilov
Plagáty
Vizitky
Obrazy
Tapety
Veľkoformátové fotografie
Prezentačné systémy
3D reklama
Referencie
Cenníky
Katalógy
E-shop

Obrazy

Obrazy tlačíme z Vašich vlastných fotografií alebo z fotografií, ktoré máme my v ponuke. Celú našu ponuku si môžete pozrieť na našom e-shope www.obrazy-snov.sk, kde si môžete hneď aj vyrátať cenu pre obraz podľa Vaších požiadaviek.

V skratke o obrazoch.
Obraz na plátne je vytlačený na špeciálne plátno imitujúce klasické maliarske plátno a je napnutý na drevenom blind ráme. Pri každom obraze si môžete zvoliť rozmer, druh plátna, spôsob napnutia plátna a tiež veľmi efektnú možnosť rez obrazu.

Fotografia na podklade je klasická fotografia nakašírovaná (nalepená) na hliníkovo plastovej sendvičovej doske (dibond). Doska má plastové jadro a zo spodnej a vrchnej strany je hliníková vrstva hrúbky 0,3 mm. Celková hrúbka dosky je 3 mm. Zo spodnej strany dosky sú nalepené dva profily tvaru "J". Profily na zadnej strane obrazu slúžia na zavesenie obrazu a na odsadenie obrazu od steny. Pri možnosti "fotografia na podklade" si samozrejme môžete zvoliť rozmer, typ fotopapiera, rez obrazu alebo paspartu

Svetelné obrazy sú podsvietené LED diódami. Veľkosť obrazu je daná tým, že maximálna dĺžka kratšej strany môže byť 70 cm. Farbu rámu je možné vybrať z viacerých druhov.